Cabana La Escondida Villa
Bodega San Javier ligger 2 km fra Cabana La Escondida Villa, mens Plaza de San Javier ligger inden for 10 minutters køretur væk.
Hotellet ligger i San Javier og ligger 4 km fra byens centrum. Et par meter væk kan du nyde Sierras Pampeanas.
- Lokale seværdigheder
- Capilla de Yacanto5 km
- Plaza de San Javier3,5 km
- Iglesia San Javier3,4 km
- Bodega San Javier2,3 km
- Sierras Pampeanas700 m
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Gratis WiFi
- Parkering
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Kan jeg parkere min bil i nærheden af Cabana La Escondida Villa hotel?
Du kan parkere dit køretøj på Cabana La Escondida Villa hotel ved en parkeringsplads. - 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra et Cabana La Escondida Villa hotel?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra et Cabana La Escondida Villa hotel ved 11:00. - ❓
Hvad er afbestillingsreglerne i det Cabana La Escondida Villa hotel?
Gratis afbestilling gives til gæsterne på det Cabana La Escondida Villa hotel. For mere information, kontakt hotellets ledelse